MENU

Konkurs zakończony

Pozwól się rozpieszczać

Pozwól się rozpieszczać

Każdego tygodnia rozpieszczamy nagrodami!

Voucher na zakupy pełne inspiracji o wartości 1500 zł

Co tydzień do wygrania 2 vouchery
do Boho Swing

Voucher na modowe zakupy w dobrym stylu o wartości 300 zł

Co tydzień do wygrania 10 voucherów na zakupy

Podarunek na nastrojowe letnie wieczory

Co tydzień do wygrania 40 świec Kinder Bueno Coconut firmy LUMEEGO CANDLES

Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

Termin przyjmowania zgłoszeń:
02.06.2021 r. – 27.07.2021 r.

1

Kup opakowanie

Kinder Bueno White 39 g 
lub Kinder Bueno Coconut 39 g.

2

Wypełnij formularz

i wpisz indywidualny kod z wnętrza opakowania produktu. Dodaj zdjęcie pokazujące Twoją idealną chwilę letniej przyjemności z Kinder Bueno White
lub Kinder Bueno Coconut i opisz ją krótko.

3

Wygrywaj nagrody

Przez 8 tygodni jury będzie nagradzać najciekawsze zgłoszenia konkursowe.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć podgląd regulaminu.

Pobierz regulamin.

Poznaj laureatów konkursu

Dziękujemy za udział i gratulujemy wygranej!

Etap 1

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Paulina F.
  • 2. Paulina Ł.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Ewa G.
  • 2. Zosia K.
  • 3. Marta L.
  • 4. Weronika K.
  • 5. Iwona K.
  • 6. Gosia R.
  • 7. Magdalena T.
  • 8. Katarzyna K.
  • 9. Dominika C.
  • 10. Izabella P.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Justyna R.
  • 2. Agata M.
  • 3. Wioletta K.
  • 4. Katarzyna K.
  • 5. Jarosław S.
  • 6. Magda O.
  • 7. Kinga K.
  • 8. Rafał C.
  • 9. Laura K.
  • 10. Katarzyna L.
  • 11. Anna J.
  • 12. Irena J.
  • 13. Natalia D.
  • 14. Aneta W.
  • 15. Edyta K.
  • 16. Daria B.
  • 17. Piotr H.
  • 18. Marlena M.
  • 19. Bożena B.
  • 20. Iwona K.
  • 21. Anita W.
  • 22. Martyna T.
  • 23. Olga S.
  • 24. Maria C.
  • 25. Anna L.
  • 26. Barbara W.
  • 27. Milena U.
  • 28. Agnieszka K.
  • 29. Olga T.
  • 30. Anna B.
  • 31. Gabriela L.
  • 32. Anna T.
  • 33. Basia M.
  • 34. Maria L.
  • 35. Anna D.
  • 36. Wojciech G.
  • 37. Małgorzata H.
  • 38. Jarosław L.
  • 39. Aneta P.
  • 40. Krystyna K.

Etap 2

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Marta W.
  • 2. Ewelina T.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Sandra M.
  • 2. Lucyna Z.
  • 3. Sylwia K.
  • 4. Paulina O.
  • 5. Małgorzata K.
  • 6. Marzena W.
  • 7. Luiza R.
  • 8. Dominika K.
  • 9. Kamila Ż.
  • 10. Agata B.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Angelika S.
  • 2. Justyna Ch.
  • 3. Anna B.
  • 4. Anna Sz.
  • 5. Asia B.
  • 6. Sylwia B.
  • 7. Natalia K.
  • 8. Annna F.
  • 9. Agata P.
  • 10. Sebastian P.
  • 11. Anna K.
  • 12. Wiesława K.
  • 13. Jola W.
  • 14. Piotr K.
  • 15. Mateusz B.
  • 16. Klaudia D.
  • 17. Patrycja S.
  • 18. Marta M.
  • 19. Tomasz B.
  • 20. Karolina K.
  • 21. Radosław M.
  • 22. Barbara K.
  • 23. Sławomir G.
  • 24. Ewelina W.
  • 25. Dorota G.
  • 26. Paulina G.
  • 27. Magdalena G.
  • 28. Magdalena O.
  • 29. Sylwia G.
  • 30. Maria C.
  • 31. Majka M.
  • 32. Dorota P.
  • 33. Ewelina B.
  • 34. Beata B.
  • 35. Agnieszka M.
  • 36. Karolina Z.
  • 37. Irena O.
  • 38. Marlena N.
  • 39. A.Palka
  • 40. Marzena G.

Etap 3

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Katarzyna M.
  • 2. Joanna T.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Julia D.
  • 2. Katarzyna B.
  • 3. Alicja L.
  • 4. Maria K.
  • 5. Magdalena R.
  • 6. Aneta M.
  • 7. Łukasz P.
  • 8. Anna W.
  • 9. AnnaB.
  • 10. Sylwia B.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Danuta H.
  • 2. Marta G.
  • 3. Sylwia D.
  • 4. Agnieszka W.
  • 5. Jessika K.
  • 6. Janusz S.
  • 7. Agnieszka G.
  • 8. Izabela L.
  • 9. Piotr B.
  • 10. Katarzyna T.
  • 11. Teresa Z.
  • 12. Joanna G.
  • 13. Agnieszka G.
  • 14. Patrycja S.
  • 15. Renata C.
  • 16. Sandra D.
  • 17. Patryk U.
  • 18. Milena G.
  • 19. Władysław W.
  • 20. Monika S.
  • 21. Arleta N.
  • 22. Marcin M.
  • 23. Klaudia Ś.
  • 24. Anna M.
  • 25. Paulina C.
  • 26. Alicja S.
  • 27. Zofia S.
  • 28. Paulina W.
  • 29. Henryka B.
  • 30. Izabela J.
  • 31. Tomasz S.
  • 32. Andżelika P.
  • 33. Agnieszka W.
  • 34. Karolina W.
  • 35. Zofia O.
  • 36. Olga L.
  • 37. Grażyna W.
  • 38. Martyna S.
  • 39. Dagmara H.
  • 40. Anna B.

Etap 4

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Justyna M.
  • 2. Monika W.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Jowita C.
  • 2. Angelika Ch.
  • 3. Marta N.
  • 4. Magdalena M.
  • 5. Mariusz M.
  • 6. Paulina B.
  • 7. Marta S.
  • 8. Marta G.
  • 9. Adrianna K.
  • 10. Adam K.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Małgorzata P.
  • 2. Paulina M.
  • 3. Ewa Z.
  • 4. Edyta N.
  • 5. Marzena L.
  • 6. Ela K.
  • 7. Julia P.
  • 8. Anna Ł.
  • 9. Monika B.
  • 10. Aleksandra G.
  • 11. Tomasz W.
  • 12. Elefterios B.
  • 13. Cyprian T.
  • 14. Magdalena M.
  • 15. Milena P.
  • 16. Gala S.
  • 17. Ernest B.
  • 18. Marta G.
  • 19. Konrad M.
  • 20. AnnaN.
  • 21. Beata L.
  • 22. Żaneta A.
  • 23. Małgorzata Ż.
  • 24. Paweł R.
  • 25. Natalia G.
  • 26. Anna M.
  • 27. Karolina Ś.
  • 28. Ilona Ż.
  • 29. Urszula B.
  • 30. Katarzyna K.
  • 31. Justyna K.
  • 32. Marta D.
  • 33. Sabina B.
  • 34. Natalia S.
  • 35. Magdalena B.
  • 36. Dawid J.
  • 37. Irena S.
  • 38. Katarzyna G.
  • 39. Teresa T.
  • 40. Roksana Ł.

Etap 5

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Ewelina G.
  • 2. Klaudia S.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Klaudia M.
  • 2. Marta D.
  • 3. Julia R.
  • 4. Natalia H.
  • 5. Monika K.
  • 6. Monika I.
  • 7. Sylwia S.
  • 8. Joanna W.
  • 9. Marta S.
  • 10. Paulina T.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Patrycja N.
  • 2. Małgorzata B.
  • 3. Beata L.
  • 4. Maja G.
  • 5. Beata G.
  • 6. Jolanta Sz.
  • 7. Karolina P.
  • 8. Marcin S.
  • 9. Renata K.
  • 10. Rafał M.
  • 11. Justyna B.
  • 12. Kasia R.
  • 13. Jacek J.
  • 14. Aleksandra M.
  • 15. Agnieszka O.
  • 16. Adrianna R.
  • 17. Alekandra K.
  • 18. Barbara M.
  • 19. Piotr C.
  • 20. Paulina W.
  • 21. Marcin G.
  • 22. Alina R.
  • 23. Ewa R.
  • 24. Emilia W.
  • 25. Wiesława K.
  • 26. Patrycja D.
  • 27. Janina B.
  • 28. Ewelina P.
  • 29. Patrycja N.
  • 30. Joana B.
  • 31. Stanisława K.
  • 32. Anna C.
  • 33. Aurelia N.
  • 34. Iwona S.
  • 35. Dariusz M.
  • 36. Danuta K.
  • 37. Barbara M.
  • 38. Barbara D.
  • 39. Adrian A.
  • 40. Katarzyna P.

Etap 6

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Alicja J.
  • 2. Katarzyna B.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Magda Z.
  • 2. Weronika T.
  • 3. Beata K.
  • 4. Urszula W.
  • 5. Marlena T.
  • 6. Klaudia O.
  • 7. Paulina M.
  • 8. Dorota W.
  • 9. Ilona M.
  • 10. Katarzyna L.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Karolina J.
  • 2. Marta O.
  • 3. Martyna D.
  • 4. Jessica B.
  • 5. Marta C.
  • 6. Paweł Z.
  • 7. Agnieszka W.
  • 8. Małgorzata A.
  • 9. Juliusz G.
  • 10. Anna R.
  • 11. Samir R.
  • 12. Wioletta P.
  • 13. Dominika B.
  • 14. Andrzej S.
  • 15. Małgorzata L.
  • 16. Grzegorz K.
  • 17. Magda R.
  • 18. Małgorzata M.
  • 19. Agnieszka L.
  • 20. Dagmara R.
  • 21. Dorota M.
  • 22. Ryszard G.
  • 23. Edyta C.
  • 24. Patryk R.
  • 25. Maria I.
  • 26. Wioletta G.
  • 27. Patrycja Z.
  • 28. Agnieszka G.
  • 29. Irena B.
  • 30. Katarzyna Z.
  • 31. Urszula S.
  • 32. Zuzanna K.
  • 33. Sylwia K.
  • 34. Basia G.
  • 35. Filip S.
  • 36. Sylwia D.
  • 37. Dagmara G.
  • 38. Krystyna N.
  • 39. Maria K.
  • 40. Justyna S.

Etap 7

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Joanna B.
  • 2. Dorota L.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Artur F.
  • 2. Oliwia M.
  • 3. Justyna S.
  • 4. Malwina W.
  • 5. Katarzyna Ś.
  • 6. Dominika Z.
  • 7. Mirosława J.
  • 8. Karolina Z.
  • 9. Iwona G.
  • 10. Alicja W.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Kasia B.
  • 2. Andrzej M.
  • 3. Magdalena G.
  • 4. Justyna D.
  • 5. Bernadetta K.
  • 6. Anna R.
  • 7. Beata O.
  • 8. Sylwia M.
  • 9. Izabela O.
  • 10. Alicja P.
  • 11. Patrycja G.
  • 12. Sylwia Ł.
  • 13. Kamil L.
  • 14. Anna S.
  • 15. Piotr R.
  • 16. Jarosław S.
  • 17. Paulina P.
  • 18. Damian K.
  • 19. Iwona C.
  • 20. Jadwiga P.
  • 21. Wioletta W.
  • 22. Leszek P.
  • 23. Beata G.
  • 24. Moniczka W.
  • 25. Oktawia K.
  • 26. Alusia B.
  • 27. Mirosław C.
  • 28. Barbara L.
  • 29. Sylwia W.
  • 30. Magda K.
  • 31. Marcin B.
  • 32. Dorota P.
  • 33. Bogdan L.
  • 34. Agnieszka K.
  • 35. Karolina Cz.
  • 36. Paulina K.
  • 37. Sylwia P.
  • 38. Barbara P.
  • 39. Dorota L.
  • 40. Małgorzata H.

Etap 8

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Paweł C.
  • 2. Ewka K.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Weronika W.
  • 2. Laura K.
  • 3. Anna R.
  • 4. Katarzyna S.
  • 5. Joanna B.
  • 6. Róża W.
  • 7. Marta M.
  • 8. Ewa S.
  • 9. Wiktoria Ś.
  • 10. Martyna L.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Karolina W.
  • 2. Daniel K.
  • 3. Weronika S.
  • 4. Weronika M.
  • 5. Sandra Ż.
  • 6. Ania G.
  • 7. Maciej S.
  • 8. Aneta L.
  • 9. Marcelina M.
  • 10. Anna S.
  • 11. Katarzyna K.
  • 12. Anna K.
  • 13. Agnieszka I.
  • 14. Magdalena K.
  • 15. Sylwia Z.
  • 16. Janek W.
  • 17. Izabela S.
  • 18. Katarzyna H.
  • 19. Sabina F.
  • 20. Julia M.
  • 21. Rafał Ż.
  • 22. Joanna S.
  • 23. Marta W.
  • 24. Aleksandra M.
  • 25. Mateusz P.
  • 26. Tomasz S.
  • 27. Joanna D.
  • 28. Edyta A.
  • 29. Aldona K.
  • 30. Paulina M.
  • 31. Jagna K.
  • 32. Marta C.
  • 33. Kamila Z.
  • 34. Diana L.
  • 35. Dominik M.
  • 36. Anna W.
  • 37. Barbara P.
  • 38. Jacek P.
  • 39. Grażyna K.
  • 40. Maria M.

Etap 1

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Paulina F.
  • 2. Paulina Ł.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Ewa G.
  • 2. Zosia K.
  • 3. Marta L.
  • 4. Weronika K.
  • 5. Iwona K.
  • 6. Gosia R.
  • 7. Magdalena T.
  • 8. Katarzyna K.
  • 9. Dominika C.
  • 10. Izabella P.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Justyna R.
  • 2. Agata M.
  • 3. Wioletta K.
  • 4. Katarzyna K.
  • 5. Jarosław S.
  • 6. Magda O.
  • 7. Kinga K.
  • 8. Rafał C.
  • 9. Laura K.
  • 10. Katarzyna L.
  • 11. Anna J.
  • 12. Irena J.
  • 13. Natalia D.
  • 14. Aneta W.
  • 15. Edyta K.
  • 16. Daria B.
  • 17. Piotr H.
  • 18. Marlena M.
  • 19. Bożena B.
  • 20. Iwona K.
  • 21. Anita W.
  • 22. Martyna T.
  • 23. Olga S.
  • 24. Maria C.
  • 25. Anna L.
  • 26. Barbara W.
  • 27. Milena U.
  • 28. Agnieszka K.
  • 29. Olga T.
  • 30. Anna B.
  • 31. Gabriela L.
  • 32. Anna T.
  • 33. Basia M.
  • 34. Maria L.
  • 35. Anna D.
  • 36. Wojciech G.
  • 37. Małgorzata H.
  • 38. Jarosław L.
  • 39. Aneta P.
  • 40. Krystyna K.

Etap 2

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Marta W.
  • 2. Ewelina T.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Sandra M.
  • 2. Lucyna Z.
  • 3. Sylwia K.
  • 4. Paulina O.
  • 5. Małgorzata K.
  • 6. Marzena W.
  • 7. Luiza R.
  • 8. Dominika K.
  • 9. Kamila Ż.
  • 10. Agata B.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Angelika S.
  • 2. Justyna Ch.
  • 3. Anna B.
  • 4. Anna Sz.
  • 5. Asia B.
  • 6. Sylwia B.
  • 7. Natalia K.
  • 8. Annna F.
  • 9. Agata P.
  • 10. Sebastian P.
  • 11. Anna K.
  • 12. Wiesława K.
  • 13. Jola W.
  • 14. Piotr K.
  • 15. Mateusz B.
  • 16. Klaudia D.
  • 17. Patrycja S.
  • 18. Marta M.
  • 19. Tomasz B.
  • 20. Karolina K.
  • 21. Radosław M.
  • 22. Barbara K.
  • 23. Sławomir G.
  • 24. Ewelina W.
  • 25. Dorota G.
  • 26. Paulina G.
  • 27. Magdalena G.
  • 28. Magdalena O.
  • 29. Sylwia G.
  • 30. Maria C.
  • 31. Majka M.
  • 32. Dorota P.
  • 33. Ewelina B.
  • 34. Beata B.
  • 35. Agnieszka M.
  • 36. Karolina Z.
  • 37. Irena O.
  • 38. Marlena N.
  • 39. A.Palka
  • 40. Marzena G.

Etap 3

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Katarzyna M.
  • 2. Joanna T.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Julia D.
  • 2. Katarzyna B.
  • 3. Alicja L.
  • 4. Maria K.
  • 5. Magdalena R.
  • 6. Aneta M.
  • 7. Łukasz P.
  • 8. Anna W.
  • 9. AnnaB.
  • 10. Sylwia B.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Danuta H.
  • 2. Marta G.
  • 3. Sylwia D.
  • 4. Agnieszka W.
  • 5. Jessika K.
  • 6. Janusz S.
  • 7. Agnieszka G.
  • 8. Izabela L.
  • 9. Piotr B.
  • 10. Katarzyna T.
  • 11. Teresa Z.
  • 12. Joanna G.
  • 13. Agnieszka G.
  • 14. Patrycja S.
  • 15. Renata C.
  • 16. Sandra D.
  • 17. Patryk U.
  • 18. Milena G.
  • 19. Władysław W.
  • 20. Monika S.
  • 21. Arleta N.
  • 22. Marcin M.
  • 23. Klaudia Ś.
  • 24. Anna M.
  • 25. Paulina C.
  • 26. Alicja S.
  • 27. Zofia S.
  • 28. Paulina W.
  • 29. Henryka B.
  • 30. Izabela J.
  • 31. Tomasz S.
  • 32. Andżelika P.
  • 33. Agnieszka W.
  • 34. Karolina W.
  • 35. Zofia O.
  • 36. Olga L.
  • 37. Grażyna W.
  • 38. Martyna S.
  • 39. Dagmara H.
  • 40. Anna B.

Etap 4

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Justyna M.
  • 2. Monika W.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Jowita C.
  • 2. Angelika Ch.
  • 3. Marta N.
  • 4. Magdalena M.
  • 5. Mariusz M.
  • 6. Paulina B.
  • 7. Marta S.
  • 8. Marta G.
  • 9. Adrianna K.
  • 10. Adam K.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Małgorzata P.
  • 2. Paulina M.
  • 3. Ewa Z.
  • 4. Edyta N.
  • 5. Marzena L.
  • 6. Ela K.
  • 7. Julia P.
  • 8. Anna Ł.
  • 9. Monika B.
  • 10. Aleksandra G.
  • 11. Tomasz W.
  • 12. Elefterios B.
  • 13. Cyprian T.
  • 14. Magdalena M.
  • 15. Milena P.
  • 16. Gala S.
  • 17. Ernest B.
  • 18. Marta G.
  • 19. Konrad M.
  • 20. AnnaN.
  • 21. Beata L.
  • 22. Żaneta A.
  • 23. Małgorzata Ż.
  • 24. Paweł R.
  • 25. Natalia G.
  • 26. Anna M.
  • 27. Karolina Ś.
  • 28. Ilona Ż.
  • 29. Urszula B.
  • 30. Katarzyna K.
  • 31. Justyna K.
  • 32. Marta D.
  • 33. Sabina B.
  • 34. Natalia S.
  • 35. Magdalena B.
  • 36. Dawid J.
  • 37. Irena S.
  • 38. Katarzyna G.
  • 39. Teresa T.
  • 40. Roksana Ł.

Etap 5

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Ewelina G.
  • 2. Klaudia S.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Klaudia M.
  • 2. Marta D.
  • 3. Julia R.
  • 4. Natalia H.
  • 5. Monika K.
  • 6. Monika I.
  • 7. Sylwia S.
  • 8. Joanna W.
  • 9. Marta S.
  • 10. Paulina T.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Patrycja N.
  • 2. Małgorzata B.
  • 3. Beata L.
  • 4. Maja G.
  • 5. Beata G.
  • 6. Jolanta Sz.
  • 7. Karolina P.
  • 8. Marcin S.
  • 9. Renata K.
  • 10. Rafał M.
  • 11. Justyna B.
  • 12. Kasia R.
  • 13. Jacek J.
  • 14. Aleksandra M.
  • 15. Agnieszka O.
  • 16. Adrianna R.
  • 17. Alekandra K.
  • 18. Barbara M.
  • 19. Piotr C.
  • 20. Paulina W.
  • 21. Marcin G.
  • 22. Alina R.
  • 23. Ewa R.
  • 24. Emilia W.
  • 25. Wiesława K.
  • 26. Patrycja D.
  • 27. Janina B.
  • 28. Ewelina P.
  • 29. Patrycja N.
  • 30. Joana B.
  • 31. Stanisława K.
  • 32. Anna C.
  • 33. Aurelia N.
  • 34. Iwona S.
  • 35. Dariusz M.
  • 36. Danuta K.
  • 37. Barbara M.
  • 38. Barbara D.
  • 39. Adrian A.
  • 40. Katarzyna P.

Etap 6

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Alicja J.
  • 2. Katarzyna B.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Magda Z.
  • 2. Weronika T.
  • 3. Beata K.
  • 4. Urszula W.
  • 5. Marlena T.
  • 6. Klaudia O.
  • 7. Paulina M.
  • 8. Dorota W.
  • 9. Ilona M.
  • 10. Katarzyna L.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Karolina J.
  • 2. Marta O.
  • 3. Martyna D.
  • 4. Jessica B.
  • 5. Marta C.
  • 6. Paweł Z.
  • 7. Agnieszka W.
  • 8. Małgorzata A.
  • 9. Juliusz G.
  • 10. Anna R.
  • 11. Samir R.
  • 12. Wioletta P.
  • 13. Dominika B.
  • 14. Andrzej S.
  • 15. Małgorzata L.
  • 16. Grzegorz K.
  • 17. Magda R.
  • 18. Małgorzata M.
  • 19. Agnieszka L.
  • 20. Dagmara R.
  • 21. Dorota M.
  • 22. Ryszard G.
  • 23. Edyta C.
  • 24. Patryk R.
  • 25. Maria I.
  • 26. Wioletta G.
  • 27. Patrycja Z.
  • 28. Agnieszka G.
  • 29. Irena B.
  • 30. Katarzyna Z.
  • 31. Urszula S.
  • 32. Zuzanna K.
  • 33. Sylwia K.
  • 34. Basia G.
  • 35. Filip S.
  • 36. Sylwia D.
  • 37. Dagmara G.
  • 38. Krystyna N.
  • 39. Maria K.
  • 40. Justyna S.

Etap 7

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Joanna B.
  • 2. Dorota L.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Artur F.
  • 2. Oliwia M.
  • 3. Justyna S.
  • 4. Malwina W.
  • 5. Katarzyna Ś.
  • 6. Dominika Z.
  • 7. Mirosława J.
  • 8. Karolina Z.
  • 9. Iwona G.
  • 10. Alicja W.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Kasia B.
  • 2. Andrzej M.
  • 3. Magdalena G.
  • 4. Justyna D.
  • 5. Bernadetta K.
  • 6. Anna R.
  • 7. Beata O.
  • 8. Sylwia M.
  • 9. Izabela O.
  • 10. Alicja P.
  • 11. Patrycja G.
  • 12. Sylwia Ł.
  • 13. Kamil L.
  • 14. Anna S.
  • 15. Piotr R.
  • 16. Jarosław S.
  • 17. Paulina P.
  • 18. Damian K.
  • 19. Iwona C.
  • 20. Jadwiga P.
  • 21. Wioletta W.
  • 22. Leszek P.
  • 23. Beata G.
  • 24. Moniczka W.
  • 25. Oktawia K.
  • 26. Alusia B.
  • 27. Mirosław C.
  • 28. Barbara L.
  • 29. Sylwia W.
  • 30. Magda K.
  • 31. Marcin B.
  • 32. Dorota P.
  • 33. Bogdan L.
  • 34. Agnieszka K.
  • 35. Karolina Cz.
  • 36. Paulina K.
  • 37. Sylwia P.
  • 38. Barbara P.
  • 39. Dorota L.
  • 40. Małgorzata H.

Etap 8

  • Nagroda I stopnia
  • 1. Paweł C.
  • 2. Ewka K.
  • Nagroda II stopnia
  • 1. Weronika W.
  • 2. Laura K.
  • 3. Anna R.
  • 4. Katarzyna S.
  • 5. Joanna B.
  • 6. Róża W.
  • 7. Marta M.
  • 8. Ewa S.
  • 9. Wiktoria Ś.
  • 10. Martyna L.
  • Nagroda III stopnia
  • 1. Karolina W.
  • 2. Daniel K.
  • 3. Weronika S.
  • 4. Weronika M.
  • 5. Sandra Ż.
  • 6. Ania G.
  • 7. Maciej S.
  • 8. Aneta L.
  • 9. Marcelina M.
  • 10. Anna S.
  • 11. Katarzyna K.
  • 12. Anna K.
  • 13. Agnieszka I.
  • 14. Magdalena K.
  • 15. Sylwia Z.
  • 16. Janek W.
  • 17. Izabela S.
  • 18. Katarzyna H.
  • 19. Sabina F.
  • 20. Julia M.
  • 21. Rafał Ż.
  • 22. Joanna S.
  • 23. Marta W.
  • 24. Aleksandra M.
  • 25. Mateusz P.
  • 26. Tomasz S.
  • 27. Joanna D.
  • 28. Edyta A.
  • 29. Aldona K.
  • 30. Paulina M.
  • 31. Jagna K.
  • 32. Marta C.
  • 33. Kamila Z.
  • 34. Diana L.
  • 35. Dominik M.
  • 36. Anna W.
  • 37. Barbara P.
  • 38. Jacek P.
  • 39. Grażyna K.
  • 40. Maria M.

Masz pytania? Napisz do nas!

Organizatorem konkursu jest Isobar Polska Sp. z o.o.

KonkursKinderBueno@socialmedia.hyperlab.pl